Hakkımızda

Dünyada bir ilk Tetaş Android Tablet Taksimetre (TAXİPAD) taksi durakları ve Çağrı merkezleri ile uyumludur.

Tetaş Android Tablet Taksimetre de Sesli Navigasyon,GPS, Araç Takip Gasp butonu,taxi7X24 ve diğer mobil uygulamadan çağrı,Bas Konuş hepsi tek bir cihazda toplandı.

BURSA TAKSİ ULAŞIM A.Ş. ADINDA ;BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ  BÜNYESİNDE, B.B.B NİN İŞTİRAKİ OLACAK ŞEKİLDE FİRMA KURULMALI VE BURSA’DA  TAKSİ İLE İLGİLİ TÜM YETKİ  BU FİRMAYA VERİLMELİDİR.

BU FİRMANIN KURUMSAL YAPISI VE FİRMA HİSSE SAHİPLERİ ARASINDA B.B.B ,BURSA TAKSİ PLAKA SAHİPLERİNİ TEMSİL EDEN  BURSA TAKSİCİLER ESNAF ODASI TÜZEL KİŞİLİĞİ ,BURSA TAKSİ ŞOFÖRLERİNİ TEMSİL EDEN BURSA EMEKÇİ TAKSİ ŞOFÖRLERİ SENDİKASI,İBURSA TAKSİ’SİNİ ÜRETECEK OLAN YERLİ ARAÇ FİRMASINA BELİRLİ ŞİRKET HİSSELERİ VERİLEREK ŞİRKET YAPISI KURULMALI VE DAHA SONRA BELİRLİ HİSSE DE HALKA ARZ EDİLMELİDİR.

BURSA TAKSİ ULAŞIM A.Ş BÜNYESİNDE İŞLETİLECEK OLAN TAKSİ YÖNETİM MERKEZİ YERLİ AKILLI TABLET TAKSİMETRE İLE DİĞER TÜM FARKLI FİRMALARIN TAKSİ ÇAĞRI MERKEZLERİNİN VE TAKSİ UYGULAMALARININ DA  BU TABLET TAKSİMETREYE ENTEGRE OLACAĞI SİSTEM İÇİNDE BÜTÜNLEŞMELİDİR. 

B.B.B , BURSA TAKSİ ULAŞIM A.Ş. İÇİNDE DEVLET SORUMLULUĞUNU ÜSLENEN GÜVENLİK AMAÇLI STRATEJİK AMAÇLA HAREKET ETMELİDİR. ÜRETİLECEK OLAN YERLİ GÜVENLİK KABİNLİ ELEKTRİKLİ TAKSİLERİN VE İÇİNDE YERLİ TAKSİ UYGULAMALARININ DÜNYAYA HAKİM OLMASINI YURTDIŞINA SATIŞINDA DA ÖNCÜ OLMALIDIR. B.B.B. ONAYLI (LİSANS)TAKSİ İŞLETMEK İSTEYEN FİRMALARDA BİRDEN FAZLA T PLAKASI SATIN ALABİLMELİDİR. VE T PLAKASI TAKSİ İŞLETMEK İSTEYEN FİRMALAR KAMU ALANLARINDA DA B.B.B ONAYLI TAKSİ DURAĞI AÇABİLMELİDİR.

BURSA TAKSİ ULAŞIM A.Ş  UMUMA AÇIK TAKSİ DURAKLARINI (CEP TAKSİ DURAKLARI KURABİLMELİ ) 7/24 İŞLETMELİDİR.

BURSA TAKSİ ULAŞIM A.Ş NİN BÜNYESİNDE YOL YARDIMI ACİL YARDIM VE DENETİM ARAÇLARI ELEKTRİKLİ ARAÇLARI OLMALIDIR. DİĞER ESNAF DURAKLARINI DA ZABITA İLE BERABER EŞGÜDÜMLÜ DENETLEMELİDİR.

BURSA TAKSİ ULAŞIM A.Ş ; BURSA TAKSİ SAHİPLERiNE , BURSA TAKSİ ŞOFÖRLERİNE, BURSA HALKINA AİT OLACAKTIR.